Často kladené otázky

1. Neprišiel mi aktivačný email. Čo mám robiť?

Niekedy sa naše emaily zaradia medzi Reklamy, Siete alebo Spam. Prosím, skontrolujte si tieto priečinky. Ak sa email nenachádza ani v jednej z týchto sekcií, môžete požiadať o opätovné zaslanie aktivačného emailu. Ak Vám ani v tomto prípadne nebude doručený, prosím, kontaktujte našich technických poradcov – support@cheerleadapp.com.

2. Prečo nemôžem tvoriť kampane?

Prvým krokom k začatiu používania CheerLead je pripojiť si váš účet, vytvorený na sociálnej sieti. Túto akciu vykonáte cez sekciu Pripojené účty, kliknutím na Pripojiť nový účet.

3. Nejde mi pripojiť účet. Čo mám robiť?

Ak vám nejde pripojiť váš účet sociálnej siete k CheerLead účtu, vymažte daný pripojený účet a zopakujte ešte raz celý postup napísaný v sekcii Pripojené účty. V prípade pretrvávajúceho problému s pripojením účtu, prosím, kontaktujte našich technických poradcov – support@cheerleadapp.com.

4. Môžem počas toho, čo mi beží kampaň, používať iné PC aplikácie?

Áno, môžete. Náš nástroj pracuje po spustení kampane bez Vášho zásahu, takže počas toho ako sa napríklad postará o posielanie žiadostí o spojenie alebo informačných správ Vašim spojeniam, Vy môžete pokojne venovať svoj čas iným činnostiam. V prípade, že bude nástroj vyžadovať Vašu pozornosť, dostanete o tom notifikáciu.

5. Môžem vypnúť počítač, keď prebieha kampaň alebo import?

Áno, môžete, pretože náš nástroj pracuje aj bez zapnutého počítača, teda dokáže pracovať offline. Je to možné vďaka tomu, že sa jedná aplikáciu s webovým rozhraním.

6. Zabudol/-la som heslo a neprišiel mi email na obnovu hesla. Čo mám robiť?

Niekedy sa naše emaily zaradia medzi Reklamy, Siete alebo Spam. Prosím, skontrolujte si tieto priečinky. Ak sa email nenachádza ani v jednej z týchto sekcií, môžete požiadať o opätovné zaslanie emailu pre reset hesla. Ak Vám ani v tomto prípadne nebude doručený, prosím, kontaktujte našich technických poradcov – support@cheerleadapp.com.

Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku alebo riešenie na Váš problém? Neváhajte nás kontaktovať emailom: support@cheerleadapp.com. Vašej požiadavke sa budeme venovať hneď, ako to bude možné.

Menu